Přispěvovatel , 14. květen 2012
nabídka

Nabídka spolupráce

Na základě 18 let zkušeností s meteorologickou službou v České republice si Vám dovolujeme nabídnout spolupráci.

 

Kromě předpovědí do televize, novin a na web poskytuje společnost Meteopress svoje služby i firmám.

 

Jak jste si jistě všimli, předpověď počasí generální pro Českou republiku často neplatí přímo pro Vaše farmy, pro Vaší lokalitu. Je to proto, že Česká republika je velmi členitá a počasí se mění např. i s každými deseti kilometry.

 

Proto bychom Vám rádi nabídli naši personifikovanou individuální předpověď přímo pro Vaši lokalitu. Předpovědi vychází z našeho 3 km modelu, kdy předpovídáme pro každé 3 km v České republice. Přesnost takových předpovědí je proto řádově vyšší (až 98 % na 2. den)

 

Takováto znalost nadcházejícího počasí Vám umožní lépe plánovat a efektivně vynakládat své zdroje (např. postřiky a hnojení).

 

Kromě předpovědi nabízíme také sms varování, kdy přímo pro vaši lokalitu budeme varovat o blížícím se extrémním počasí. Více v přiložené nabídce.

 

Podobné služby dnes poskytujeme už více než 70 společnostem (např. Škoda Auto, PRE, 60 společností údržeb silnic, atd.). Ze zemědělských firem spolupracujeme např. se zemědělskou společností Nalžovice a vinařstvím Ekohnízdo, Zemědělským družstvem Sukov Babice, Agrodružstvem Morava Kojetím a dalšími.

 

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonu.

 

Eva Nosková

Product Manager

 

E: obchod@meteopress.cz

T: +420 226200792


Přiložené dokumenty:
nabídka
Hodnocení 1 | 2 | 3 | 4 | 5 => průměr 261
K článku nebyl zatím napsán žádný komentář