Renata Šarjaková, 22. červen 2009
Podpora rozvoje regionálního odbytu biopotravin

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou činnosti směřující k podpoře odbytu regionálních produktů ekologického zemědělství a k rozšíření uplatnění bioproduktů na trhu s potravinami. Projekt bude navržen na praktickém příkladu odbytu a rozvoje trhu s biomlékem v ČR. Cílem projektu je navýšení produkce biomléka a zlepšení informovanosti a znalosti produkčních postupů chovatelů hospodářských zvířat s mléčnou produkcí v ekologickém zemědělství.“

 Celý materiál naleznete v sekci "Zprávy - ekologické zemědělství".

 


Renata Šarjaková, 18. srpen 2008
Nabídka pomoci - příprava žádostí a projektů PRV

Naše partnerská organizace, INTER FARS Group, s. r. o. (poradenství, finance a reality), Nádražní 3/308, 702 00 Ostrava, nabízí pomoc při zpracování žádostí a projektů pro získání dotací z fondů Evropské unie a další činnost z jejich nabídky.

Podrobnější informace na webových stránkách www.interfarsgroup.cz

Ing. František Mariánek, CSc., KIS MSK


Renata Šarjaková, 14. březen 2008
Agrární komoru dál povede Veleba

Agrární komoru ČR povede i v novém volebním období, které trvá tři roky, její dosavadní šéf Jan Veleba z Velkého Meziříčí. Rozhodli o tom včera odpoledne účastníci volebního sněmu komory, který se konal v Olomouci.

Jan Veleba byl zvolen šéfem agrární komory podruhé. Byl jediným kandidátem na post prezidenta této agrární organizace. Prohlásil, že je to jeho poslední na prezidentské místo komory.