Renata Šarjaková, 14. září 2021
Pozvánka na webinář k akvakultuře a rybářství
Pod záštitou Ministerstva zemědělství vás Jihočeská univerzita ve spolupráci s Organizací pro výživu a zemědělství Spojených národů (FAO) zve na bezplatný workshop na téma “Aquatic ecosystem conservation and the sustainable development approach to inland fisheries management” (proběhne v angličtině).

Workshop se bude konat online a to v termínu 21.–23. září 2021.

Organizátoři, konkrétně regionální kancelář FAO pro Evropu a střední Asii, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Ústav pro výzkum globálních změn České akademie věd (CzechGlobe), zvou účastníky, kteří se zajímají o nejnovější vědecké poznatky ohledně ekosystémů za účelem zlepšení porozumění tomu, jak lidské a přírodní faktory ovlivňují vodní ekosystémy a jak se s těmito výzvami vypořádat prostřednictvím koordinovaného a multidisciplinárního sběru dat, syntézy a analýzy, předpovědí a nástrojů na podporu rozhodování vytvořených z mezinárodních partnerství pro sdílené vnitrozemské vodní plochy.

Workshop je určen všem odborníkům, výzkumníkům a úředníkům zabývajícím se tématem akvakultury. Více informací, program workshopu a možnost registrace naleznete na této webové stránce.


Hodnocení 1 | 2 | 3 | 4 | 5 => průměr 106
K článku nebyl zatím napsán žádný komentář