Renata Šarjaková, 4. březen 2016
Nabídka pro firmy, které mají zájem zúčastnit se podnikatelské mise do Čínské lidové republiky v květnu 2016

Ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Smíšené česko čínské komory vzájemné spolupráce Jaroslav Tvrdík zvou české společnosti se zájmem o vývoz zemědělských a potravinářských produktů a souvisejících technologií na čínský trh k účasti na podnikatelské misi Ministerstva zemědělství do Čínské lidové republiky, která se uskuteční ve dnech 2. - 7. května 2016.

 

Podnikatelská mise je součástí pracovní cesty ministra zemědělství pana Mariana Jurečky, kterou připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Smíšenou česko čínskou komorou vzájemné spolupráce. V rámci programu se předpokládá uspořádání podnikatelských fór s místními partnery v Pekingu a v Šanghaji, účast na zahájení Czech Days in Bohai Region a Food Festivalu v prostorách velvyslanectví České republiky v Pekingu, návštěva veletrhu SIAL China 2016 konaného v Šanghaji a prohlídka Shanghai Free Trade Zone.

Firmy, které se chtějí podnikatelské mise zúčastnit, musí potvrdit svůj zájem v termínu do 11. března 2016. Registraci firem organizačně zajišťuje Smíšená česko čínská komora vzájemné spolupráce prostřednictvím on-line aplikace zde.

Více informací a předběžný návrh programu mise naleznete v přílohách.


Přílohy

    Akviziční dopis (DOC)
    Předběžný návrh programu (DOC, 45 KB)


zdroj: Ministerstvo zemědělství ČR »


Hodnocení 1 | 2 | 3 | 4 | 5 => průměr 479
K článku nebyl zatím napsán žádný komentář