- Agrární komora
- Agroweb
- Agris
- Asociace soukr. zemědělství
- Agronavigátor - ÚZEI
- Moravskoslezský kraj
- Min. zemědělství
- Min. pro místní rozvoj
- Min. životního prostředí
- Státní zem. interv. fond
- Český statistický úřad
- Sbírka zákonů
- Obchodní rejstřík
- Portál veřejné správy
- Vláda ČR
- Evropská unie
- Státní správa
- Poradci MZe
- Krajská informační střediska
- Infovenkov
- 2. prosinec 2025:
AGRObase - magazín Agrární komory České republiky rok 2025
číslo 11/2025&nb ... více - 31. říjen 2025:
AGRObase - magazín Agrární komory České republiky rok 2025
číslo 10 ... více - 26. srpen 2025:
Kompost a jeho výhody - leták
Informační leták, kte ... více
Průvodce využitím dřeva ve veřejných zakázkách, který uvádí možnosti vhodného využití dřeva ve veřejných zakázkách včetně uvedení příkladů dobré praxe.
Mýty a fakta o surovinové politice pro dřevo
OZNÁMENÍ: Aktualizace seznamu spolupracujících bank u programu Podpora nákupu půdy
Výsledky šetření drůbeže (MZe) 4-12. Měsíční výkaz o nákupu, zásobách, prodeji a cenách drůbeže a drůbežích výrobků.
Až čtvrtina nově postavených budov by v roce 2035 mohly být dřevostavby. Stát chce v budoucnu podpořit větší využití dřeva v rámci veřejných zakázek, ale i to, aby se české dřevo nevyváželo do zahraničí, ale zpracovalo doma.
Výsledky statistického zjišťování Mlék (MZe) 6–12. Měsíční výkaz o nákupu mléka, o výrobě a užití vybraných mlékárenských výrobků.
Informace vydané v roce 2024.
Na 2. zasedání Hodnotící komise OP Rybářství 2021–2027 dne 14. 4. 2024 se hodnotily Žádosti o podporu aktivity 2.1.3 Investice do intenzivních akvakulturních systémů z 11. výzvy.




